BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Žurnalistų ir tinklaraštininkų apdovanojimai

2022 m. balandžio 20 d. / Finansų ministerija

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse jau penktąjį kartą Finansų ministerija apdovanos žurnalistus, redaktorius ir nacionalines bei regionines žiniasklaidos priemones, profesionaliausiai nagrinėjusias Europos Sąjungos (ES) investicijų efektyvumą Lietuvoje. Konkursui pateikta virš 100 žiniasklaidos atstovų darbų.
 

Rodoma:

Šio konkurso tikslas – skatinti žurnalistus ir tinklaraštininkus įsitraukti į ES struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje panaudojimo efektyvumo analizę bei skatinti diskusijas apie ES lėšomis įgyvendinamus socialinius ir ekonominius pokyčius.

Laureatai bus apdovanoti piniginiais 1000 eurų bei 500 eurų prizais, diplomais ir autorinėmis skulptūromis. Šiais metais pretendentus į premijas vertina šešių žiniasklaidos, komunikacijos ir investicijų ekspertų komisija. Žurnalisto ir Vilniaus universiteto lektoriaus Ryto Staselio vadovaujamoje komisijoje dirba Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Investicijų departamento vyresnysis specialistas Julius Gratulevičius, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė, Lietuvos laisvosios rinkos instituto komunikacijos vadovė Kotryna Tamkutė, Vytauto Didžiojo universiteto mokslo darbuotojas Linas Kontrimas ir žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas.