BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Aktualūs leidiniai pareiškėjams

2015 m. sausio 7 d. / Finansų ministerija

Ketinate teikti paraišką 2014–2020 m. ES fondų investicijoms gauti? O gal domitės kokie 2014—2020 m. ES finansinio laikotarpio prioritetai? Tuomet naujai parengti leidiniai kaip tik Jums.

Rodoma:

Ketinate teikti paraišką 2014–2020 m. ES fondų investicijoms gauti? O gal domitės kokie 2014—2020 m. ES finansinio laikotarpio prioritetai?

Tuomet naujai parengti leidiniai kaip tik Jums.

Nusprendus teikti paraišką finansavimui iš ES struktūrinių fondų gauti, naudinga žinoti paramos skirstymo mechanizmą, kvietimų skelbimo, paraiškų teikimo tvarką, paraiškų vertinimo procesus ir kt. O pradėjus įgyvendinti projektą, projektų vykdytojai turėtų ir tinkamai vykdyti projekto veiklas, ir tvarkyti projekto dokumentaciją taip, kad ji atitiktų visus keliamus reikalavimus. Be to jums bus naudinga ir įdomu susipažinti su Europos Sąjungos struktūrinių fondų administravimo sistema, suprasti koks projektų vaidmuo ir svarba siekiant tikslų, numatytų 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programoje.

Leidinyje „Pareiškėjo ABC“ taip pat apžvelgiamas projektų vaidmuo siekiant ES fondų investicijų veiksmų programos tikslų. Leidinyje pateiktos žinios padės pareiškėjams parengti kokybiškesnį projektą, prisidedantį prie bendresnių Lietuvai ir visai ES svarbių tikslų siekimo. Leidinį „Pareiškėjo ABC“ sudaro keturios dalys: 1) Pasirengimas projektui 2) Projekto rengimas, 3) Projekto vertinimas ir 4) Projekto finansavimas.

Leidinyje „ES finansavimo 2014-2020 m. apžvalga“ pateikiamas bendras 2014—2020 m. ES finansinio laikotarpio pristatymas. Apžvalgoje taip pat pristatomi 2014—2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos prioritetai ir svarbiausios naujojo finansinio laikotarpio naujovės.

Raktažodžiai: Leidiniai

Sekite naujienas

RSS