BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Geriausius mokslo darbus apie ES fondus parengusiems studentams – Finansų ministerijos premijos

2016 m. rugsėjo 27 d. / Finansų ministerija

Finansų ministrė Rasa Budbergytė šiandien apdovanojo studentus – geriausių mokslo darbų apie Europos Sąjungos (ES) fondus autorius. Jiems įteiktos piniginės premijos, kurių bendras fondas šiemet sudarė 3000 eurų.

Rodoma:

Trečiąkart organizuotame konkurse savo darbus apie ES struktūrinių fondų investicijų efektyvumą pateikė 18 studentų iš Vilniaus, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos, Mykolo Romerio, Lietuvos sporto bei ISM Vadybos ir ekonomikos universitetų. Jų darbus vertino švietimo įstaigų, visuomeninių bei investicijas Lietuvoje skatinančių organizacijų atstovai. Konkurso laureatais tapo šeši studentai, pateikę vertingiausias įžvalgas ir išdėstę jas magistro ir bakalauro programų mokslo darbuose.

„Džiaugiamės, kad šiemet konkursas sulaukė didesnio susidomėjimo nei ankstesniais metais. Tai rodo, kad studentai ir švietimo institucijos vis dažniau atsigręžia į ES struktūrinius fondus, nes regi juose aktualią mokslinių tyrinėjimų temą. Tikiu, kad darbuose pateiktos įžvalgos bus vertingos, plečiant diskusijas apie šių fondų panaudojimo efektyvumą, o šviežias požiūris į ES investicijas gali pasiūlyti ir naujų praktinių galimybių“, – studentų apdovanojimo renginyje kalbėjo finansų ministrė Rasa Budbergytė.

Šiais metais studentų rašto darbų temos apėmė regionų gyventojų socialinę integraciją, subsidijuojamą įdarbinimą, aktyvias darbo rinkos formavimo priemones, profesinius mokymus, taip pat ES investicijų poveikį įvairiems sektoriams – Lietuvos dvarų, verslo, inovacijų, lopšelių-darželių, akvakultūros, kaimo turizmo ir kt.

Dėl didesnio nei pernai studentų darbų kiekio, šiemet juos vertino ir gausesnė autoritetinga komisija. Vertinant darbus, buvo atsižvelgiama į studento pasirinktos temos aktualumą, darbo analitiškumą, pagrįstumą, praktinį išvadų pritaikomumą ir darbo svarbą ES fondų investicijų efektyvumo vertinimui bei stiprinimui.

Konkurso laureatai

Bakalauro darbų kategorija:

I vieta: Nijolė Zalunskaitė, Vilniaus universitetas. Darbo tema: „Europos Sąjungos struktūrinių fondų įtaka Lietuvos regionų gyventojų socialinei integracijai“. Darbo vadovas – prof. dr. Boguslavas Gruževskis.

II vieta: Gabrielė Nekrošiūtė, Vilniaus universitetas. Darbo tema „De minimis paramos reikšmė valstybės pagalbos kontekste“. Darbo vadovė – dokt. Laura Girlevičienė.

Magistro darbų kategorija:

I vieta: Ernestas Česokas, Mykolo Romerio universitetas. Darbo tema: „Europos žuvininkystės fondo paramos Lietuvos akvakultūros sektoriui vertinimas“. Darbo vadovė – prof. dr. Rima Žitkienė.

Papildomos premijos:

Papildoma premija už darbo praktinį pritaikymą skirta Anastazijai Markevičiūtei (Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas).  Darbo tema: „Kvalifikacijos ir statistinio diskriminavimo įtaka subsidijuojamo įdarbinimo poveikiui: Lietuvos atvejis“. Darbo vadovė – dr. Dovilė Jonavičienė.

Dovilei Grigaliūnaitei (Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) skirta papildoma premija už darbo aktualumą. Studentės darbo tema: „Aktyvios darbo rinkos politikos priemonių poveikis skirtingomis ekonominėmis sąlygomis: Lietuvos atvejis“. Darbo vadovė – dr. Dovilė Jonavičienė.

Papildoma premija už temos inovatyvumą skirta ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentei Dovilei Ivanauskaitei. Jos darbo tema: „Vyriausybės partiškumo įtaka ES struktūrinių fondų efektyvumui“. Darbo vadovė – dr. Eglė Verseckaitė-Grzeskowiak.

Su visais konkursui pateiktais darbais galite susipažinti čia.

Raktažodžiai: Studentų darbai

Sekite naujienas

RSS