BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Įmonės ir toliau kviečiamos investuoti į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą

2018 m. lapkričio 21 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Kompetencijos LT“

Rodoma:

Šiandienos pasaulyje sparčiai tobulėjant technologijoms, spartėjant ekonomikos ir mokslo raidai daugelis darbdavių neišvengiamai turi investuoti į darbuotojų mokymus, kvalifikacijos kėlimą. Supratimas, kad sėkmė versle priklauso nuo darbuotojų profesionalumo, tampa kasdienybe.

Atliepiant šiuos poreikius prieš penkias dienas paskelbtas antras kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Kompetencijos LT“.  Šio kvietimo tikslas yra užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas.

Beveik 14 mln. eurų planuojama skirti tam, kad įmonių darbuotojai galėtų kelti savo kompetencijas aukščiausios kokybės mokymuose. Svarbu tai, kad vienoje pagal priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašą pareiškėjo teikiamoje paraiškoje gali būti numatomi tik vieno įmonių arba profesijų sektoriaus darbuotojų mokymai ir pareiškėjas pagal šį kvietimą gali teikti ne daugiau kaip vieną paraišką. Didžiausia galima finansavimo suma pagal vieną paraišką yra 360 tūkst. eurų.

Dėl finansavimo pareiškėjai konkuruos trijose įmonių grupėse. Svarbu tai, kad paraišką įmonė turi teikti be partnerių. Įmonė, kuri jau anksčiau gavo  finansavimą pagal pirmą kvietimą „Kompetencijos LT“ taip pat gali teikti paraišką, tačiau įsisavintų lėšų dalis pirmo kvietimo projekte paraiškos pateikimo dieną turi būti ne mažesnė nei 50 procentų.

Daugiau išsamios informacijos apie kvietimą, galimus pareiškėjus ir kitas sąlygas kviečiame skaityti čia.

Raktažodžiai: Verslas kompetencijos lt

Susiję įrašai

Sekite naujienas

RSS