BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Sveikos gyvensenos skatinimas Kaišiadorių rajono savivaldybėje

2021 m. vasario 22 d. / Sveikatos apsaugos ministerija

Sveikos gyvensenos skatinimas Kaišiadorių rajono savivaldybėje

Projekto tikslas - padidinti Kaišiadorių rajono gyventojų sveikatos žinių raštingumo lygį, skatinti fizinį aktyvumą, sumažinti savivaldybės gyventojų sergamumą kraujotakos sistemos ligomis ir pirmalaikį mirtingumą nuo jų. Skleisti informaciją apie pagrindinius rizikos veiksnius ir jų mažinimą, sveikos mitybos įgūdžių ugdymą ir nepakankamą fizinį aktyvumą jo reikšmę žmogaus sveikatai.
Pagrindinės projekto veiklos - sveikos gyvensenos įpročių ugdymas, švietimas ir informavimas sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo klausimais (renginiai, stovyklos).
 

Rodoma:

Siekiant suformuoti Kaišiadorių rajono gyventojų sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti užsiimti fizine veikla, projekto metu  buvo organizuojami   bėgimo, linijinių šokių, pilateso, mankštos ant batutų bei linijinių šokių užsiėmimai. Pasiektas puikus rezultatas: išpopuliarėjo ir tapo tęstiniai pilateso bei linijinių šokių užsiėmimai,  skatinantys  gyventojų fizinę veiklą. Kaišiadoriečiai įgijo praktinių žinių kaip tinkamai užsiimti fizine veikla, išvengiant traumų, kurios labai praverčia savarankiškų užsiėmimų metu.

Projekto veiklos įgyvendinimo metu   įrengta batutų zona. Joje vyko šeimų piknikai ir tebevyksta  fizinio aktyvumo užsiėmimai.  Įrengus batutus,  sukurta  žmonių iš karto pamėgta fizinį aktyvumą skatinanti erdvė, kurioje buvo švenčiamas net miesto gimtadienis.

Įsigytas kūno sudėties analizatorius, traumų gydymo rinkinys ir pirmosios pagalbos rinkinys, kurie buvo naudojami projekto įgyvendinimo metu vykusiuose renginiuose. 

Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojami sveikatingumo renginiai - stovyklos, informaciniai fizinio aktyvumo renginiai, konkursai, šeimų piknikai ir kt. Jų metu informavome apie pagrindinius ligų rizikos veiksnius ir jų mažinimą, prevencines priemones, sveikos mitybos skatinimą.

Iliustracija. 3a kl. mokinės Kamilės, V. Vaclovo Giržado progimnazija

Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuras

ES paramos skyrius, Sveikatos apsaugos ministerija 

Susiję įrašai

Sekite naujienas

RSS