BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Siekiama aktyvesnio NVO įsitraukimo į ES investicijų įgyvendinimą

2016 m. spalio 24 d. / Finansų ministerija

Finansų ministerija pirmą kartą patvirtino Europos Sąjungos (ES) fondų lėšomis finansuojamą priemonę, kuria siekiama į ES fondų investicijų įgyvendinimo veiklas aktyviau įtraukti nevyriausybines organizacijas (NVO) ir socialinius ekonominius partnerius. 

Rodoma:

„Nevyriausybinės organizacijos mūsų visuomenėje atlieka daugybę svarbių funkcijų, visuomet yra arčiau socialiai jautrių žmonių grupių, tad svarbu, kad jos dalyvautų ne tik ES struktūrinių fondų planavimo, bet ir įgyvendinimo procesuose. Tikiuosi, kad tai paskatins NVO bei socialinius ekonominius partnerius aktyviau veikti ir tapti efektyviu informacijos tiltu“, – sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė.

Priemone „Komunikacija apie ES investicijas“ siekiama ne tik įtraukti NVO bei socialinius ekonominius partnerius į ES fondų komunikacijos procesą, bet ir paspartinti 2014-2020 m. ES fondų investicijų komunikacijos strategijoje numatytų tikslų įgyvendinimą, papildyti jį naujomis, kūrybiškomis veiklomis, įtraukiant įvairias socialines grupes.

Tikimasi, kad aktyvesnis bendradarbiavimas su NVO užtikrins, kad įgyvendinamos komunikacijos kampanijos ne tik prisidėtų prie efektyvesnio NVO atstovaujamų tikslinių grupių informavimo apie ES investicijas, jų panaudojimą bei pasiektus rezultatus, bet taip pat sieks socialinių problemų sprendimo – skatins visuomenės nuostatų ir elgesio pokyčius.

Numatoma, kad iki 2020 m. NVO ir socialinių ekonominių partnerių komunikacijos apie ES investicijas veikloms bus skirta apie 1 mln. eurų. Planuojama, kad projektų atrankos kriterijai bus patvirtinti dar šiais metais, o kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2017 metais.

Raktažodžiai: NVO

Sekite naujienas

RSS