BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Stabdomas priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ kvietimas teikti paraiškas Nr. 02.

2018 m. gruodžio 4 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir viešoji įstaiga Europos socialinio fondo agentūra nustatyta tvarka paskelbs pakeistus kvietimo dokumentus ir nustatys kitą galutinį paraiškų teikimo terminą, kuris nebus trumpesnis kaip 30 dienų nuo atnaujinto kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos. 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija keičia priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 2, patvirtintą 2018 m. spalio 12 d. Nr. V-828, todėl stabdomas kvietimas teikti paraiškas Nr. 02.

Atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. spalio 18 d. įsakymu Nr. 1K-316 patvirtintų „Projektų administravimo ir finansavimo taisyklių“ 80-82 punktais, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir viešoji įstaiga Europos socialinio fondo agentūra nustatyta tvarka paskelbs pakeistus kvietimo dokumentus ir nustatys kitą galutinį paraiškų teikimo terminą, kuris nebus trumpesnis kaip 30 dienų nuo atnaujinto kvietimo teikti paraiškas paskelbimo dienos.

Vykdant projektų konkursą, visas terminas nuo kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo sustabdymo dienos ir nuo atnaujinto kvietimo paskelbimo dienos iki kvietimo teikti paraiškas paskutinės dienos bus ne trumpesnis kaip 60 dienų.“

 

Kviečiame stebėti informaciją apie šį kvietimą čia.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis:

Albertas Šarkovskis, Projektų valdymo skyriaus III  vyr. projektų vadovas, Albertas.sarkovskis@esf.lt, 8 659 80 538

Milda Jačionytė, Projektų valdymo skyriaus III projektų vadovė, milda.jacionyte@esf.lt, 8 659 42 569

Diana Naujalė, Projektų valdymo skyriaus III  vyr. projektų vadovė, Diana.Naujale@esf.lt , 8 611 86 648

 

Raktažodžiai: ESF esfa

Sekite naujienas

RSS