BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Susisiekimo ministerijos informacija

2019 m. liepos 26 d. aptarimas su partneriais

Susisiekimo ministerija 2019 m. liepos 26 d. 10.00–12.00 val. organizuoja diskusiją dėl 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijomis finansuotinų veiklų transporto ir ryšių sektoriuose.

Diskusijos tikslas – pasikonsultuoti su ekonominių, socialinių partnerių, mokslo bendruomenės, taip pat suinteresuotų institucijų atstovais apie sritis, veiklas, galimus projektus, kuriems būtų labiausiai reikalingos 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijos. Pažymėtina, kad Susisiekimo ministerija paskirta atsakinga už 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos 3 prioritetą „Geriau sujungta Lietuva“, kuriam keliami šie uždaviniai:

1. Gerinti skaitmeninį junglumą;

2. Kurti tvarų, atsparų klimato kaitai, pažangų, saugų ir įvairiarūšį transeuropinį transporto tinklą (TEN-T);

3. Kurti tvarų, atsparų klimato kaitai, pažangų ir įvairiarūšį nacionalinį, regiono ir vietos judumą, įskaitant geresnes galimybes naudotis TEN-T ir tarpvalstybinį judumą;

4. Skatinti tvarų įvairiarūšį judumą miestuose.

Diskusija vyks Susisiekimo ministerijos (Gedimino pr. 17, Vilnius) 111 posėdžių salėje. Kviečiame dalyvauti diskusijoje ne daugiau kaip po du vienos organizacijos atstovus. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į L.e. Biudžeto ir investicijų departamento Strateginio planavimo skyriaus vedėjo pareigas Jurgitą Rimkuvienę, tel. (8 5) 239 38 20, el. p. jurgita.rimkuviene@sumin.lt

Susisiekimo ministerijos pasiūlymai dėl 2021–2027 m. programos


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.