BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

ES fondų investavimo 2021–2027 m. krypčių viešieji aptarimai

Investavimo krypčių aptarimai su partneriais

Rengiant 2021–2027 investicijų programą, ministerijos 2019–2020 m. organizavo viešuosius aptarimus savo kompetencijų srityse. Žemiau pateikiame ministerijų organizuotų viešųjų aptarimų informaciją.

 

Teminės diskusijos ir visuomenės apklausa

Finansų ministerija, koordinuodama 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos Lietuvai rengimą,  2020 m. rugpjūčio-rugsėjo mėn. e.pilietis platformoje kvietė visus suinteresuotuosius, socialinius ir ekonominius partnerius bei pilietinę visuomenę teikti pastabas ir siūlymus programai. Rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu buvo suorganizuota 10 viešųjų diskusijų. Diskusijomis siekdama kuo didesnio visuomenės, socialinių ir ekonominių partnerių bei pilietinės visuomenės įsitraukimo, skaidrumo valstybės investicijų planavime ir investicijų efektyvumo. Detalesnę informaciją rasite čia: 10 teminių diskusijų ir visuomenės apklausa dėl 2021–2027 m. ES fondų investavimo krypčių

 

Neformalūs susitikimai su Europos Komisija

Rengiant naujojo laikotarpio investicijų planavimo dokumentus 2019 m. vyko trys neformalūs susitikimai su EK dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos. Šių susitikimų metu aptartus klausimus ir jų pranešimus galite rasti toliau nurodytame svetainės puslapyje: Neformalūs susitikimai su EK dėl 2021–2027 m. ES fondų investicijų programos | 2014-2020 Europos Sąjungos fondų investicijos Lietuvoje (esinvesticijos.lt)

 

3 Baltijos šalių vadovaujančiųjų institucijų seminaras

2020 m. vasario 20 d. Vilniuje Finansų ministerija kartu su Europos Komisija organizavo 3 Baltijos šalių vadovaujančiųjų institucijų seminarą dėl naujo finansinio laikotarpio programos. Europos Komisijos ekspertai Vilniuje susitiko su Lietuvos, Latvijos ir Estijos institucijų, administruojančių ES struktūrinių fondų lėšas, atstovais. Neformalios diskusijos metu aptariamos dvi pagrindinės temos: finansiniai instrumentai, suteikiantys galimybes išnaudoti alternatyvius finansavimo šaltinius ir pritraukti daugiau privataus kapitalo bei regionų tvarus augimas ES investicijų pagalba. Išsamesnė informacija apie renginį skelbiama čia: Renginiai | 2014-2020 Europos Sąjungos fondų investicijos Lietuvoje (esinvesticijos.lt)

 


Puslapis atnaujintas 2022 Rugpjūčio 03 d.