BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Paskelbti kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę 01.2.2-MITA-K-702 „MTEP rezultatų komercinimo ir tarptautiškumo skatinimas“ Nr. 03

Nr. 01.2.2-MITA-K-702-03

Atnaujinimo data: 2018-09-24
Paskelbimo data
2018-09-24 08:00
Atnaujinimo data
2018-09-24
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2018-12-03 16:30
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
300 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
2 495 415,86 Eur
Prašomas finansavimas Skirtas finansavimas
Eur Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Skatinti visų tipų įmonių mokslo ir studijų institucijose sukurtų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) rezultatų pagrindu kuriamų inovatyvių produktų plėtojimą visuose etapuose nuo idėjos iki bandomosios gamybos (įskaitant MTEP veiklų, turinčių komercinį potencialą, vykdymą, idėjų plėtotę, mokslinius ir inžinerinius tyrimus, eksperimentinę plėtrą, prototipų kūrimą, testavimą ir naujų produktų bandomąją gamybą);

stiprinti mokslininkų ir kitų tyrėjų gebėjimus įsijungti į Europos mokslinių tyrimų erdvę, remiant į rinką ateityje orientuotus tarptautinio lygio taikomuosius mokslo–verslo projektus.

Finansuojamos veiklos

  • Švietimas ir mokslas
  • Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Remiamos veiklos

MTEP veiklų tarptautiškumo skatinimas (į rinką orientuotų mokslo–verslo MTEP projektų įgyvendinimas per tarpvalstybinį tinklą).

Galimi pareiškėjai

Lietuvos mokslo ir studijų institucijos

Galimi pareiškėjai

  • Verslas
  • Viešasis sektorius

Atrankos būdas

Konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Paraiškos ir su jomis susijusi informacija teikiamos Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai per Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetainę (toliau – DMS), vadovaujantis Duomenų teikimo per Duomenų mainų svetainę tvarkos aprašu, kuris skelbiamas svetainėje www.esinvesticijos.lt (tuo atveju, kai DMS užtikrina tokias galimybes).

Kitais būdais išsiųstos ar pristatytos arba po kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino pateiktos paraiškos atmetamos.

Jeigu DMS funkcinės galimybės nepakankamos ar laikinai neužtikrinamos, reikalingą informaciją, susijusią su paraiška ar projekto įgyvendinimu, pareiškėjas ar projekto vykdytojas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai teikia vienu iš šių būdų:

  1. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai, A. Goštauto g. 12-219, LT-01108 Vilnius, teikiamas pasirašytas spausdintas paraiškos ir jos priedų dokumentas (kartu pateikiama į elektroninę laikmeną įrašyta, t. y., ne skenuota, o užpildyta ir išsaugota paraiška ir priedai). Paraiškos originalo ir elektroninės versijos turinys turi būti identiškas. Paraiška gali būti pateikta registruotu laišku, per pašto kurjerį arba įteikta asmeniškai kvietime nurodytu adresu;
  2. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai, elektroninio pašto adresu info@mita.lt iki atitinkamos dienos termino 24:00 val. išsiunčiamas elektroninis dokumentas (ne skenuota, o užpildyta ir išsaugota paraiška ir jos priedai), pasirašytas saugiu elektroniniu parašu. Kai paraiška teikiama pastaruoju būdu, kartu teikiami dokumentai ir (ar) skaitmeninės pridedamų dokumentų kopijos elektroniniu parašu gali būti netvirtinami.

Siunčiant registruotąja pašto siunta, I etapo paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2018 m. gruodžio 3 d. 24:00 val., o teikiant II etapo paraišką registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2019 m. vasario 19 d. 24:00 val.

Jeigu paraiška nesiunčiama registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą ne vėliau kaip iki kvietime teikti paraiškas nurodytų atitinkamų I etapo arba II etapo paraiškų pateikimo terminų.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.

Susiję dokumentai

2014-10-08

Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės

Nuoroda
Dokumento kategorija Nacionaliniai teisės aktai
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

2018-09-24

Kvietimo teikti paraiškas Nr. 3 tekstas (EUREKA)

DOCX (47.1 KB)
Dokumento kategorija Formos
Dokumentą priėmė: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

2018-09-24

Paraiškos forma (EUREKA kvietimas Nr. 3)

PDF (3.1 MB)
Dokumento kategorija Paraiškų formos
Dokumentą priėmė: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

2018-09-13

Dotacijos sutarties forma (EUREKA kvietimas Nr. 3)

DOCX (74.8 KB)
Dokumento kategorija Formos
Dokumentą priėmė: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

2018-09-13

Aprašo 4 priedas (EUREKA kvietimas Nr. 3)

DOCX (18.1 KB)
Dokumento kategorija Formos
Dokumentą priėmė: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

2014-09-26

Projekto biudžeto pasiskirstymas pagal pareiškėją ir partnerį (-ius)

XLSX (248.3 KB)
Dokumento kategorija Paraiškų priedų formos
Dokumentą priėmė: Finansų ministerija

Kontaktai

Birutė Bukauskaitė, tel. Nr. (8 5) 2 127 436, el. p. birute.bukauskaite@mita.lt

Mantas Biekša, tel. Nr. (8 5) 264 4713, el. p. mantas.bieksa@mita.lt