BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

2019 m. KONTAKTŲ MUGĖ

Kviečiame Jus dalyvauti kasmetinėje, šiemet – jau dvyliktoje, kontaktų mugėje, kuri yra skirta stiprinti ir motyvuoti augančią 2014-2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.

Šių metų kontaktų mugė yra skirta investicijoms į vaikus ir šeimą, jų gerovę jų poreikių tenkinimą. Tai yra labiausiai atsiperkančios sritys, generuojančios didžiausią socialinę-ekonominę naudą. Taip pat bus pristatyti sėkmingi projektai, kurių pradžia mūsų vaikystėje.

„Vaikystė tai didelė žemė, iš kurios mes visi kilę...“  – tai Antuano de Sent Egziuperi žodžiai, kuriuos šiuolaikinis mokslas įrodo. „Šis palikimas ne visada mums padeda gyventi  suaugusiojo gyvenimą, kartais net labai trukdo“ – sako garsus Lietuvos psichiatras prof. Eugenijus Laurinaitis. Specialiai šių metų kontaktų mugės dalyviams, profesorius parengė įkvepiantį pranešimą apie aplinkybes ir  įvykius, kurie įtakoja mūsų raidą ankstyvoje vaikystėje. Ką savyje galima pakeisti suaugus, o su kuo reikia tiesiog išmokti gyventi.

„Kaip gyventi su savo vaikyste?“ –  pranešimas ne tik įdomus, prof. Eugenijaus Laurinaičio tikslas išmokyti mus kitaip pažvelgti į save ir savo patirtis. Psichiatras įsitikinęs: kiekviename iš mūsų yra begalė įdomių projektų, tereikia išmokti juos savyje pažinti arba prisiminti.

Kontaktų mugės programa:

12.30 Dalyvių registracija

13.00 Sveikinimo kalba. Finansų ministras Vilius Šapoka

13.10 Atsakingi šiandien – laimingi rytoj. Finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė

13.30 Investicijos į šeimos gerovę visada atsiperka. Justina Jakšienė CPVA

14.00 Nieko nėra neįmanomo. Sėkmės istorijų pristatymas

14.45 – 15.30 Kontaktų mugė Radisson fojė

15.30 Kaip gyventi su savo vaikyste? Psichiatras profesorius Eugenijus Laurinaitis 

16.15 Vaišės kontaktų mugės svečiams

 

Kontaktų mugė vyks 2019 m. kovo 22 d. penktadienį, 13 val. „Radisson Blu“ viešbutyje

Registracija vyksta iki 2019 m. kovo 14 d. internete

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Žemėlapis

Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Kontaktiniai duomenys