BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Diskusija „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Klaipėdos apskrityje“

Praėjusių metų pabaigoje vyko dvi diskusijos dėl projektų įgyvendinimo sėkmės ir iššūkių. Atliepdami renginiuose ir po jų išsakytus lūkesčius, kad vyktų daugiau tokio pobūdžio diskusijų ir kad kartu ieškotume atsakymų į specifinius atskiriems regionams aktualius  projektų įgyvendinimo klausimus, kviečiame atvykti į diskusiją „Projektų įgyvendinimo sėkmė ir iššūkiai Klaipėdos apskrityje“. Diskusijoje dalyvaus  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Europos socialinio fondo agentūros atstovai. 

Renginys vyks 2019 m. kovo 8  d. nuo 9.00 val. iki 13.00 val. Klaipėdoje, viešbutyje „Amberton Klaipėda“ (Naujojo sodo g. 1)

Registruotis į diskusiją kviečiame po 2-3 projektų ir 2-3 projektų  partnerių atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki kovo 5 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus I vyr. projektų vadovę Daivą Kaleckaitę, tel. 8 659 80 948, el. p. daiva.kaleckaite@esf.lt

Renginys skirtas  kompleksinių paslaugų šeimai, vyresnio amžiaus ir socialinę atskirtį patiriančių asmenų įtraukimo į aktyvią visuomeninę veiklą projektų vykdytojams ir partneriams.

Žemėlapis

Naujojo sodo g. 1, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Daiva Kaleckaitė 8 659 80 948 daiva.kaleckaite@esf.lt
Raktažodžiai: ESF