BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Diskusija sprendimų priėmėjams tema „Vertinimo rezultatų naudojimas: Šventojo Gralio beieškant“

Lietuvos Respublikos finansų ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija ir UAB „Visionary Analytics“, organizuoja diskusiją sprendimų priėmėjams tema „Vertinimo rezultatų naudojimas: Šventojo Gralio beieškant“.

Pirmoje diskusijos dalyje bus pristatomos vertinimų panaudojimo galimybės priimant politinius sprendimus ir realūs atvejai, kaip vertinimų rezultatai buvo panaudoti ir kokį poveikį  (pokytį) jie sukūrė, kokius politinius dividendus gavo sprendimų priėmėjai: aptariami sėkmės veiksniai ir išmoktos pamokos, kaip pavyko įveikti iškilusius iššūkius. Antroje diskusijos dalyje bus ieškoma sutarimo dėl to, kokios sąlygos ir veiksniai kiekviename vertinimo etape didina rezultatų panaudojimo tikimybę ir kaip sistemingai įtvirtinti šiuos veiksnius praktikoje. Šio renginio rezultatai bus viešinami informuojant visuomenę.

Žemėlapis

Gedimino pr.