ES investicijos verslui ir mokslui: galimybės Saulėtekio slėnyje
Gegužės 3 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, A103 seminarų salėje, Saulėtekio al. 5, Vilniuje, vyks informacinis renginys-diskusija "Saulėtekio slėnis - galimybės mokslui, studijoms, verslui".
Diskusijos metu sužinosite apie :
- galimybes Saulėtekio slėnyje;
- ES investicijas inovacijoms bei mokslo ir verslo partnerystei;
- Verslo vystymo patirtį Saulėtekio slėnyje.
Po diskusijos dalyviams bus sudaryta galimybė apsilankyti mokslo centruose ir laboratorijose pasirinktinai į vieną iš vietų. 14:45 kuratoriai palydės iki laboratorijų (3-5 min. pėsčiomis, būtina registracija).
1. Sumanios specializacijos kryptis – funkcinės medžiagos ir dangos. Saulėtekio al. 3, Nacionalinis fizikinių mokslų centras
Kuratorius Justinas Baužys, +37060034126
Pranešėjas Dr. Karolis Kazlauskas, Vilniaus universitetas.
Kontekstas: Bus demonstruojamos bendrosios pasato erdvės ir naujų medžiagų fotofizikinio charakterizavimo bei nanofotonikos laboratorijos, kuriose yra identifikuojami molekulių struktūros ir jų savybių sąryšiai bei ištiriamas medžiagų paviršius nanometriniame lygmenyje. Taip pat bus demonstruojama organinės optoelektronikos technologijų įranga, leidžianti pratestuoti naujas medžiagas organinės elektronikos prietaisuose bei realizuoti OLED‘ų, organinių saulės elementų, jutiklių prototipus.
Taip pat Fizinių ir technologijos mokslų centro darbuotojai pademonstruos Medžiagų struktūrinės analizės, Masių spektrometrijos ir Aukštųjų technologijų laboratorijos (Epitaksinių struktūrų auginimo ir darinių formavimo švaros zona) laboratorijas.
2. Sumanios specializacijos kryptis – fotoninės ir lazerinės technologijos. Saulėtekio al. 10, Vilniaus Universiteto Lazerinių tyrimų centras.
Kuratorius Vlada Voiciuk, +37060034126
Pranešėjas Prof. Arūnas Varanavičius
Bus pademonstruotas lazerinio apdirbimo įranga ir nanofotonikos tyrimai.
3. Sumanios specializacijos kryptis – konstrukcinės ir kompozicinės medžiagos. Saulėtekio al. 11, Vilniaus Gedimino technikos universitetas.
Kuratorius/Pranešėjas Šarūnas Skuodis, +37060034126.
Bus demonstruojamos Civilinės inžinerijos mokslo centro Lauko eksperimentų tyrimų ir Statinių konstrukcijų laboratorijos. Bus pasakojama apie realaus dydžio konstrukcijų bandymus ir jų sąryšį su geotechninėmis sąlygomis, t. y. kaip esant skirtingiems gruntams keičiasi antžeminės dalies konstrukcijos.
Registruodamiesi į renginį pasirinktą ekskursiją prašome pažymėti komentarų lauke (pasirinkdami 1, 2 arba 3).