BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

ES investicijų poveikio Lietuvos makroekonominiams rodikliams ir atskiriems ūkio sektoriams vertinimo pristatymas

Nuotoliniu būdu (ZOOM) vyksiantis renginys yra skirtas suinteresuotoms pusėms pristatyti Finansų ministerijos užsakymu UAB „BGI Consulting“ ekspertų atlikto ES investicijų poveikio Lietuvos makroekonominiams rodikliams ir atskiriems ūkio sektoriams vertinimo rezultatus.

Vertinimo metu nustatytas prognozuojamas 2014–2020 m. ir 2021–2027 m. ES investicijų poveikis Lietuvos makroekonominiams rodikliams ir atskiroms viešosios politikos sritims bei ūkio sektoriams. 

Renginio metu bus pristatytos pagrindinės vertinimo išvados ir rekomendacijos.

Detali renginio programa pridedama. 

Renginys vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje.
Prisijungimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/83524723065  (prisijungimo ID: 835 2472 3065)
Apie savo ketinimą dalyvauti renginyje maloniai prašome informuoti registruojantis čia: https://www.surveymonkey.com/r/F9KH72N

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į UAB „BGI Consulting“ atstovę el. paštu: gintare@bgiconsulting.lt arba telefonu +370 673 42825.

Šis vertinimas bendrai finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų veiksmų programą, 12 prioritetą "Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir jai vertinti"