BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Europos ateities konferencija

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Parlamento biuras Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia jus dalyvauti virtualiame renginyje birželio 7 dieną 11:00-12:30 val. ir kartu su žinomais žmonėmis pradėti Konferenciją dėl Europos ateities Lietuvoje. Renginį stebėti galėsite „Laisvės TV“ kanale, o prie diskusijų prisijungti sli.do programėlėje.

Transliacijos nuoroda: https://bit.ly/34uop8J

Renginio programa:

 

  • Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen ir Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės sveikinimo kalbos.

 

  • Už aplinką, žuvininkystę ir vandenynus atsakingo Europos Komisijos nario Virginijus Sinkevičius pasisakymas ir atsakymai į klausimus.

 

  • Diskusija „Demokratijos ateitis ir ES vertybės“, kurioje dalyvauja Lietuvos Respublikos užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius, Lietuvos Respublikos lygių galimybių kontrolierė Birutė Sabatauskaitė, prozininkas, dramaturgas, kino scenaristas, režisierius Marius Ivaškevičius.

 

  • Diskusija „Europos ateities ekonomika“, kurioje dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė.

 

  • Diskusija „Europos ateities visuomenė“, kurioje dalyvauja Europos Parlamento narys Juozas Olekas, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto narė Elena Sinkevičiūtė.

Renginį moderuos žurnalistas ir laidų vedėjas Andrius Tapinas.

Konferencija dėl Europos ateities – tai bendras metus truksiantis Europos Parlamento, ES Tarybos ir Europos Komisijos, kurie veikia kaip lygiaverčiai partneriai su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis, projektas. Svarbiausias Konferencijos tikslas – suteikti galimybę žmonėms visoje Europoje dalytis idėjomis ir padėti formuoti mūsų žemyno bendrą ateitį. Šis renginys – tai įžanga į visoje Lietuvoje vykstančias diskusijas dėl Europos ateities. Rasti kitų organizuojamus renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities jau dabar galima daugiakalbėje platformoje: https://futureu.europa.eu/?locale=lt.

Kontaktiniai duomenys

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija