BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Finansų ministras Rimantas Šadžius dalyvauja Sanglaudos forumo diskusijoje „Sanglaudos politika ir ekonomikos valdymas: dvi tos pačios monetos pusės?“

Finansų ministras Rimantas Šadžius dalyvauja tarptautiniame Sanglaudos forume skirtame aptarti, kaip ES fondų investicijos gali prisidėti prie geresnio gyvenimo kūrimo visos Europos piliečiams.

„Sanglaudos politikos fondų lėšos yra vienas svarbiausių įrankių skatinant ekonomikos augimą ir kuriant darbo vietas visoje Europoje. Diskusijoje aptarsime, kaip siekti efektyvesnio ES fondų panaudojimo bei turimais resursais sukurti kuo didesnę naudą. Tai itin svarbu, kai daugelis valstybių dar tebejaučia ekonomikos sunkmečio padarinius”, – apibendrino diskusiją finansų ministras Rimantas Šadžius.

Sanglaudos forumas Briuselyje organizuojamas jau šeštąjį kartą. Šiemet finansų ministras Rimantas Šadžius aktyviai įsijungs į forumo diskusijas. Plenarinėje sesijoje jis dalyvaus diskusijoje „Sanglaudos politika ir ekonomikos valdymas: dvi tos pačios monetos pusės?“. Ministras diskutuos apie ES fondų investicijų tikslingumą ir orientaciją į siekiamus rezultatus su žymiais politikais ir ekonomistais – Europos Komisaru Jyrki Katainen, Prancūzijos Europos reikalų vadovu H.Desir, Regionų komiteto prezidentu M.Lebrun ir profesoriumi I. Begg iš Londono ekonomikos mokyklos.

Šeštasis Sanglaudos forumas – tai didelis tarptautinis politinis renginys, sukviečiantis Europos institucijų vadovus, šalių narių ministrus, regioninės ir vietinės valdžios atstovus, ekonominius ir socialinius partnerius, nevyriausybinių organizacijų ir mokslo bendruomenės narius.

Pagrindinis šio forumo tikslas yra diskutuoti, kaip 2014–2020 m. veiksmų programos gali prisidėti prie geresnio gyvenimo sąlygų kūrimo Europos piliečiams. Su didžiuliu 350 mlrd. eurų biudžetu Sanglaudos politika vaidina svarbiausią vaidmenį planuojant ekonomikos augimą skatinančias ir darbo vietas kuriančias ES investicijas.

I6samesn4 informacija apie renginį: http://ec.europa.eu/regional_policy/conferences/6thcohesion_forum/agenda_en.cfm

Žemėlapis

Europos Komisijos Charlemagne pastatas, Briuselis