BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Pramonės skaitmeninimas – investicija į ilgalaikį augimą

Europos Komisija ką tik Lietuvai pateikė rekomendacijas, kuriose skaitmeninė pertvarka išskiriama kaip prioritetas mūsų šaliai. Tuo metu verslo atstovai pastebi, kad gamybos ir kitų procesų skaitmeninimas ir vėl bus bendrovių dėmesio centre, vos nurims COVID-19 krizė.

Birželio 10 d. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) organizuoja nuotolinį seminarą „Pramonės skaitmeninimas – investicija į ilgalaikį augimą“, kurio metu bus iškelti svarbiausi klausimai ir pateikti atsakymai įmonėms, planuojančioms teikti paraiškas pagal priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“. Seminaro metu patirtimi ir pavyzdžiais dalysis Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos  „LINPRA“ direktorius Darius Lasionis, Technologijų centro „Intechcentras“ direktorius Audrius Jasėnas, LVPA informacinių technologijų ekspertas Svajūnas Kiršis.

LVPA iki liepos 7 d. kviečia teikti paraiškas projektų finansavimui pagal priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“. Į klausimus, susijusius su priemone, atsakys LVPA Verslo produktyvumo skatinimo projektų skyriaus atstovės Sigita SkrebėDovilė Zaleskienė ir Elena Karolienė.

Kviečiame dalyvauti seminare ir sužinoti pramonės skaitmeninimo aktualijas bei investicijų galimybes.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija šioje nuorodoje. 

Seminaras bus transliuojamas internetu – Lietuvos verslo paramos agentūros „Facebook“ profilyje. Užsiregistravusius dalyvius informuosime apie tai, kokiu būdu galėsite užduoti klausimus bei stebėti seminarą nuotoliniu būdu. 

Kontaktiniai duomenys

Greta Jakutytė 860577231 g.jakutyte@lvpa.lt