BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

VIPA konsultacijos/mokymai dėl teikiamų finansavimo galimybių valstybės valdomų pastatų projektų įgyvendinimui

Siekiant kuo palankesnėmis sąlygomis finansuoti valstybės valdomų viešųjų pastatų infrastruktūros projektus, mokymų/konsultacijų metu pareiškėjai bus supažindinami su visų finansinių priemonių (Grąžinamosios subsidijos ir ENEF paskolos) suteikimo galimybėmis, konsultuojami paraiškų pildymo, pateikimo ir kitais su infrastruktūros atnaujinimo finansavimu susijusiais klausimais.

Mokymai vyks 2020 m. balandžio 17 d. (penktadienį) nuo 9 val. iki 12 val. nuotoliniu būdu.

Dėl dalyvavimo mokymuose prašome iki 2020 m. balandžio 16 d. (ketvirtadienio) 12 val. užsiregistruoti el. paštu. z.kaciuska@vipa.lt nurodant dalyvį ir jo el. pašto adresą.

Prisijungimo prie nuotolinių mokymų kodas bei kitos susijusios techninės detalės bus atsiųsti balandžio 16 d. tik registruotiems dalyviams.

Su Centrinės valdžios viešųjų pastatų atnaujinimo (modernizavimo) lengvatinių paskolų teikimo tvarkos aprašu kviečiame susipažinti  paspaudus ant šios nuorodos.

Su gražinamosios subsidijos sąlygomis kviečiame susipažinti paspaudus ant šios nuorodos.

Lauksime mokymuose.

Kontaktiniai duomenys

Žilvinas Kačiuška + 370 5 203 4 661 z.kaciuska@vipa.lt