BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Lietuvos ekonomikos konferencija 2015

Konferencijoje pranešimus skaitys ir pasisakys aukščiausio lygio bankų, finansinių ir valstybės institucijų bei stambių verslo įmonių vadovai arba vadovaujantys ekspertai, žinomi žurnalistai, rašantys ekonominėmis temomis.

Po pagrindinių pranešimų vyks diskusijos, kuriose verslo ir politikos lyderiai kartu ieškos geriausių verslo ir politikos sprendimų, lemsiančių Lietuvos ekonomikos stiprėjimą ir visų ūkio subjektų plėtros galimybes.

Vienoje iš konferencijos diskusijų kalbėsime tema, kuri ypač aktuali 2014-2020 m. ES struktūrinių ir investicinių fondų temai - ES investicijos ir verslo konkurencingumas - rinką iškraipanti priklausomybė ar realiai veikianti priemonė?

Kartu su kitų institucijų kolegomis UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (Invega) generalinis direktorius A.Zabotka diskutuos apie:

- ES fondų parama skatina ar žlugdo konkurencingumą?

- Ar dabartinės tendencijos leidžia tikėtis, kad verslas bus konkurencingas ir mažėjant paramai iš ES fondų?

- Kur kreipiamos ES lėšos suteikia ar galėtų suteikti impulsą verslo konkurencingumui gerėti: į infrastruktūrą, tiesioginės investicijos, netiesioginės investicijos?

- Kur kreipiami viešieji finansai ir investicijos turi daugiausia potencialo generuoti ilgalaikę grąžą?

Žemėlapis

Konstitucijos 20, Vilnius
Lietuvos ekonomikos konferencija 2015
Konstitucijos 20, Vilnius