BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis renginys Kaune pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonės Nr. 01.2.2-LMT-K-718 veiklą ,,Mokslininkų iš užsienio pritraukimas vykdyti mokslinius tyrimus“

Lietuvos mokslo taryba organizuoja informacinį praktinį seminarą pareiškėjams pagal priemonės Nr. 01.2.2-LMT-K-718 „Tiksliniai moksliniai tyrimai sumanios specializacijos srityje“ veiklą „Mokslininkų iš užsienio pritraukimas vykdyti mokslinius tyrimus“.

Renginyje bus pristatoma bendroji kvietimo pagal veiklą informacija pareiškėjams, reikalavimai projekto išlaidų tinkamumui, Valstybės pagalbos taisyklių taikymas, fiksuotieji įkainiai, darbo užmokesčio apskaičiavimo metodika, paraiškos dėl projekto finansavimo pildymas ir teikimas per DMS.

Informacinis renginys vyks, Europa Royale Hotel Kaunas, Miško g. 11, Kaunas.

Registracija į seminarą yra privaloma. Registruotis galite iki 2018 m. balandžio 16 d., adresu: ww.lmt.lt/lt/visuomenes-informavimas/renginiai/2315/informaciniai-renginiai-pareiskejams-ketinantiems-teikti-paraiskas-pagal-priemones-nr.-01.2.2-lmt-k-718-veikla-mokslininku-is-uzsienio-pritraukimas-vykdyti-mokslinius-tyrimus/r30

 

 

 

Žemėlapis

Miško g. 11, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Diana Kizalaitė 860453397 diana.kizalaite@lmt.lt
Raktažodžiai: Moksliniai tyrimai