BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“ (Klaipėda, 2016-06-02)

 

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinius seminarus būsimiems pareiškėjams (nevyriausybinėms organizacijoms, kurių įstatuose, steigimo sandoryje arba veiklos nuostatuose nurodyti pagrindiniai veiklos tikslai ir uždaviniai susiję su socialinių paslaugų teikimu ir (arba) socialinės integracijos veikla) ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“ (Nr.  08.3.2-ESFA-K-415).

 

Šios priemonės tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresniems darbingo amžiaus asmenims aktyviai dalyvauti sprendžiant socialinius ir pilietinius klausimus, padidinti jų dalyvavimo darbo rinkoje galimybes.  

 

Remiamos veiklos:

  • vyresnių darbingo amžiaus asmenų įtraukimas į savanorišką veiklą;
  • savanorius priimančių organizacijų mokymai, individualios konsultacijos, mentorystės paslaugų jiems teikimas;
  • mokymo, informavimo, konsultavimo paslaugų teikimas savanoriškoje veikloje ketinantiems dalyvauti ir dalyvaujantiems vyresniems darbingo amžiaus asmenims;
  • vyresnių darbingo amžiaus asmenų motyvavimas, individualus darbas su jais, jų poreikių ir galimybių vertinimas, informavimas, konsultavimas, psichologinė pagalba, siekiant vyresnių darbingo amžiaus asmenų grįžimo ar išlikimo darbo rinkoje.
  • vyresnio darbingo amžiaus asmenų bendrųjų gebėjimų mokymai,  kaip apibrėžta 2006 m. gruodžio 18 d. Europos Parlamento ir Tarybos rekomendacijoje dėl bendrųjų visą gyvenimą trunkančio mokymosi gebėjimų (2006/962/EB) (OL 2006 L 394, p. 10).
  • švietėjiškų veiklų ir informacijos sklaidos, skirtų vyresnių darbingo amžiaus asmenų potencialui skatinti, motyvuoti juos aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, teigiamai formuoti visuomenės ir darbdavių nuomonę apie vyresnio amžiaus asmenis, organizavimas

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma: 100 000,00 Eur.

 

Numatomos seminarų temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodiklis, projekto viešinimas ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimas (paraiškos teikimas, paraiškos priedai, paraiškos pildymas);
  • Tinkamos finansuoti išlaidos projekte (biudžeto kategorijos, tinkamų finansuoti projekto išlaidų tipai).

 

Seminaras vyks 2016 m. birželio 2 d. Klaipėdoje, viešbutyje Euterpė (Daržų g. 9). Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau nei 2 asmenis iš vieno planuojamo projekto. Tikslų seminaro laiką ir programą užsiregistravusiems dalyviams pranešime tiesiogiai, elektroniniu paštu.

 

Registracija į seminarą yra privaloma, registruotis galite iki 2016 m. gegužės 20 dienos, užpildę dalyvio anketą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad Pareiškėjų patogumui, analogiški seminarai organizuojami ir kituose miestuose:

 

Taip pat visą birželį ir dalį liepos antradieniais ir ketvirtadieniais Agentūroje vyks konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas.  Konsultacijų tikslas – individualiai atsakyti į konkrečius klausimus dėl paraiškų rengimo ir teikimo. Konsultacijos vyks Europos socialinio fondo agentūroje (Gynėjų g. 16, 2 aukštas, Vilnius). Apie konkrečias konsultacijų datas ir registraciją informuosime artimiausiu metu.

 

Iškilus klausimams dėl registracijos į seminarus, maloniai kviečiame kreiptis telefonais – (8 5) 241 3166, (8 5) 250 0676, (8 5) 231 4393 arba el. paštu – simona.mickevičiute@esf.ltaiste.dimskyte@esf.lt.

 

Iškilus klausimams dėl priemonės „54+“ finansinių sąlygų aprašo, paraiškų pildymo ir kt. maloniai kviečiame kreiptis į:

 

 

Žemėlapis

Daržų g. 9, Klaipėda
Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“ (Klaipėda, 2016-06-02)
Daržų g. 9, Klaipėda