BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“

Europos socialinio fondo agentūra kviečia būsimus pareiškėjus (savivaldybes ir mokyklas, vykdančias bendrojo ugdymo programas), ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“, į informacinius seminarus.

Šios priemonės tikslas – pagerinti mokinių bendrojo ugdymo pasiekimus skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje. Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2019 m. gruodžio 5 d. Paraiškų teikimo terminas -  2020 m. vasario 24 d.

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodikliai ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimo ir vertinimo procesas;
  • Paraiškų pildymas. Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

Seminarai vyks:

2020 m. sausio 22 d. (popietinė grupė) nuo 13:00 iki 16:00 val. Klaipėdoje, viešbutyje „Amberton Klaipėda“  (Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda);

2020 m. sausio 23 d. (rytinė grupė) nuo  9:00 iki 12:00 val. Klaipėdoje, viešbutyje „Amberton Klaipėda“  (Naujojo sodo g. 1, Klaipėda).

Registracija į seminarus yra privaloma. Registruotis kviečiame iki 2020 m. sausio 14 d. 

Į seminarus kviečiame ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminarų programą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Preliminari seminaro trukmė - 3 val. Maksimalus dalyvių skaičius grupėje yra 30.

Atkreipiame dėmesį, kad registruojantis būtina pasirinkti jums tinkamą seminaro laiką ir vietą. Nuoroda į seminarų registraciją.

Žemėlapis

Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus III asistentė Eimantė Sebestijonė 8 618 34 848 eimante.sebestijone@esf.lt