BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“

Kviečiame į informacinį seminarą būsimus pareiškėjus, ketinančius teikti paraiškas pagal priemonės „Pameistrystė ir kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ kvietimą Nr. 09.4.3-ESFA-K-827-03

Priemonės tikslas – užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, jų profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas. Daugiau informacijos apie finansavimo sąlygas pagal šį kvietimą rasite čia.

Numatomos seminaro temos:

  • Priemonės projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas.
  • Prioritetinių projektų atrankos kriterijų pristatymas.
  • Bendrieji projektų reikalavimai. Paraiškos pildymas.
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai.
  • Paraiškų teikimas ir jų vertinimas.

    Planuojama, kad seminaras vyks 2019 m. vasario 5 d. Vilniuje, viešbutyje „Artis Centrum Hotels“. Preliminarus renginio laikas nuo 9.30 val. iki 13.00 val. Registruotis galima 2019 m. sausio 25 d. užpildžius  registracijos formą.

    Registracija į seminarą yra privaloma. Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Patikslintą informaciją apie seminarą užsiregistravusiems dalyviams pranešime prieš renginį elektroniniu paštu. Maloniai prašome registruojantis nurodyti Jums aktualius klausimus.

 

 

Žemėlapis

Totorių g. 23, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Ieva Taučkėlaitė 8 659 60 131 ieva.tauckelaite@esf.lt
Raktažodžiai: pameistrystė