BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“

Europos socialinio fondo agentūra kviečia būsimus pareiškėjus (viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, kurių veiklos vykdymo vieta yra vietos plėtros strategijos įgyvendinimo teritorijoje, savivaldybės, kurios teritorijoje įgyvendinama vietos plėtros strategija, administracija), ketinančius teikti paraiškas pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“, į informacinį seminarą.

Šios priemonės tikslas – įgyvendinant vietos plėtros strategijas padidinti miestų bendruomenių socialinę integraciją ir pagerinti šių bendruomenių narių padėtį darbo rinkoje.

Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2017 m. rugpjūčio 16 d.

Paraiškų teikimo terminas  - 2017 m. rugpjūčio 16 d. - 2017 m. spalio 15 d.

 

Numatomos seminaro temos:

  • Bendrieji reikalavimai paraiškoms, jų pildymas;
  • Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

 

Seminaras įvyks 2017 m. rugsėjo 14 d. Klaipėdoje. Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, ketinančios teikti paraišką. Preliminari seminaro trukmė – 4 val.  Užsiregistravusius dalyvius apie tikslų mokymų laiką ir vietą informuosime atskiru elektroniniu laišku.

Registracija į seminarą privaloma, registruotis galima užpildžius dalyvio anketą iki 2017 m. rugsėjo 6 d. Anketos komentaruose būtinai įrašykite rūpimus klausimus.

Kilus klausimams maloniai kviečiame kreiptis tel. (8 5) 2500 258 arba el. paštu: kristina.geceviciute@esf.lt

 

Registruotis į renginį galite čia - https://www.esf.lt/lt/susisiekite-su-mumis/renginiai/1/informacinis-seminaras-pareiskejams-ketinantiems-teikti-paraiskas-pagal-priemone-vietos-pletros-strategiju-igyvendinimas/event-67

Žemėlapis

Naujojo sodo g.1, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Kristina Gecevičiūtė (8 5) 2500 258 kristina.geceviciute@esf.lt
Informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Naujojo sodo g.1, Klaipėda