BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Kaunas pradeda rengti darnaus judumo planą ir kviečią į įvadinį susitikimą rugsėjo 6 dieną

Kviečiame į pirmąjį Kauno miesto darnaus judumo plano viešąjį susitikimą, kuriame supažindinsime su darnaus judumo plano tikslais, etapais, metodika, laukiamais rezultatais ir rengėjų komanda. Antroje susitikimo dalyje, apskrito stalo diskusijų formate bus išklausomi renginio dalyvių lūkesčiai, identifikuojamos pagrindinės spręstinos Kauno miesto judumo problemos, aptariama esama situacija, sužymimi „karštieji“ Kauno taškai ar sritys.

Susitikime dalyvaus darnaus judumo plano komiteto nariai. Renginys yra atviras visuomenei, todėl kviečiame miestiečius, savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus besidominčius tema prisijungti ir dalyvauti diskusijoje. Renginys vyks rugsėjo 6 dieną, 15.00 val. VDU mokslo ir studijų centre V. Putvinskio gatvėje 23, 102 auditorijoje, pirmame aukšte.

Renginį organizuojanti Kauno miesto savivaldybės administracija ir darnaus judumo plano rengėjai: Pupa- strateginė urbanistika, Civitta, VGTU teritorijų planavimo mokslo institutas ir ROM Transportation Engineering.

Žemėlapis

V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Justina Muliuolytė 37068790935 justina@pu-pa.eu
Kaunas pradeda rengti darnaus judumo planą ir kviečią į įvadinį susitikimą rugsėjo 6 dieną
V. Putvinskio g. 23, Kaunas