BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Konsultacijos/mokymai viešiesiems geriamojo vandens tiekėjams ir nuotekų surinkimo tvarkytojams, ketinantiems teikti paraiškas nuotekų surinkimo tinklų plėtros projektams finansuoti.

Uždaroji akcinė bendrovė Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) ir LR Aplinkos ministerija kviečia į konsultacijas būsimus pareiškėjus – viešuosius geriamojo vandens tiekėjus ir nuotekų surinkimo tvarkytojus, ketinančius teikti paraiškas nuotekų surinkimo tinklų plėtros projektams finansuoti.

Paskolos nuotekų surinkimo tinklų plėtrai gali būti derinamos su grąžinamąja subsidija (priemonė Nr. 05.3.2-VIPA-T-024). Geriamojo vandens ir nuotekų surinkimo rekonstrukcijos projektai finansuojami tik finansinės priemonės lėšomis, t.y., tokiems projektams grąžinamoji subsidija nebus skiriama.

Siekiant kuo palankesnėmis sąlygomis finansuoti nuotekų surinkimo tinklų plėtrą , konsultacijų metu pareiškėjai bus supažindinami su III kvietimo Aprašo esminiais pakeitimais ir abiejų priemonių derinimo galimybėmis bei kitais su paraiškomis susijusiais klausimais.

Mokymai/konsultacijos vyks 2021 m. sausio 27 d. (trečiadienį) nuo 9 val. iki 11 val. nuotoliniu būdu.

Dėl dalyvavimo mokymuose prašome iki 2021 m. sausio 25 d. (pirmadienio) 11 val. užsiregistruoti el. paštu. z.kaciuska@vipa.lt nurodant dalyvį ir jo el. pašto adresą.

Prisijungimo prie nuotolinių mokymų kodas bei kitos susijusios techninės detalės bus atsiųsti sausio 25 d. tik registruotiems dalyviams.

Mokymų/konsultacijų programa:

09.00– 09:10  Įžanginis žodis 
09:10 – 09:25  Vandentvarkos projektų finansavimo tikslai nuo 2021 m. (LR Aplinkos ministerija)
09:25 – 10:25 Vandentvarkos projektų finansavimo sąlygų pokyčiai  (Viešųjų investicijų plėtros agentūra ir LR Aplinkos ministerija)
10:25– 11:00  Konsultacijos / klausimai

Lauksime dalyvaujant.

Kontaktiniai duomenys

Žilvinas Kačiuška z.kaciuska@vipa.lt