BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Kviečiame į Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymą ir svarstymą

Klaipėdos miesto savivaldybė ir darnaus judumo plano rengėjai: Pupa- strateginė urbanistika, Civitta ir VGTU teritorijų planavimo mokslo institutas kviečia  į Klaipėdos miesto darnaus judumo variantų 2030 metams svarstymus-diskusijas

Rugsėjo 13 d. 15.00 val. Kūrybiniame inkubatoriuje "Kultūros fabrikas" (adresu: Bangų g. 5A, Klaipėda) vyks Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymas ir svarstymas. Susitikimo tikslas yra su komiteto nariais ir suinteresuotomis šalimis aptarti darnaus judumo mieste variantus, vertinti kiekvieną jų atskirai, aptarti privalumus, trūkumus, pasekmes. Renginio pabaigoje, bendroje diskusijoje susitariama dėl pagrindinių bendrų sprendinių ar plano krypčių. Susitikimas yra atviras visuomenei, todėl kviečiame miestiečius, savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus besidominčius darniu judumu prisijungti ir dalyvauti diskusijoje.

Žemėlapis

bangų g. 5A, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Justina Muliuolytė 37068790935 justina@pu-pa.eu
Kviečiame į Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymą ir svarstymą
bangų g. 5A, Klaipėda