BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Lapkričio 28 d. ESU konferencija ! Suskubkime užsiregistruoti ir dalyvauti!

Pagrindinis dėmesys – ateities perspektyvai

Įžvalgomis apie ateities tendencijas ir scenarijus technologijų, darbo rinkos ir kitose srityse dalinsis visoje Europoje ir už jos ribų žinomi futuristai bei savo srities profesionalai. Puikiai pažįstami Lietuvos ir užsienio visuomenės veikėjai papasakos apie inovacijas versle ir viešajame sektoriuje. Konferencijoje taip pat dalyvaus ir apie ateities iššūkius diskutuos Europos Komisijos atstovai, Baltijos šalių finansų ministrai ir kiti politikai.

Tarp pranešėjų sutiksime Ameliją Kallman, kuri buvo išrinkta „Top 25 moterimi Metavisatoje“, Saher Sidhom – inovacijų ekosistemų kūrėją, Zane Čulkstēna, kuri pasidalins įžvalgomis apie amžėjimą.

Laukia apdovanojimų ceremonija „Europos burės 2023“

Konferenciją vainikuos ES investicijų geriausių projektų Lietuvoje apdovanojimai „Europos burės 2023“. Jubiliejinis, 15-ąjį kartą vykstantis konkursas sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – virš 100 projektų varžosi septyniose skirtingose kategorijose. Pačiomis populiariausiomis šiemet tapo nominacijos, skirtos investicijoms į darnios aplinkos kūrimą ir už investicijas į žmogų.

Konferenciją organizuoja VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA), kartu su VšĮ Inovacijų agentūra ir LR finansų ministerija. Renginį bendrai finansuoja Europos Sąjunga (Europos socialinis fondas).

Renginys – nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus, registracija yra būtina. Registruotis kviečiame čia.

Žemėlapis

Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Ilma Skukauskaite +37052194466 ilma.skukauskaite@finmin.lt