BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

MOKYMAI „SMART FDI PARAIŠKOS TEIKIMAS“

Rugpjūčio 21 d. startavo kvietimas teikti teikti paraiškas pagal ES priemonę „Smart FDI“, kuris kviečia užsienio investuotojus kurti naujus inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinė plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant inovacijų diegimą.

LVPA Rugsėjo 3 d. 9.30 val. (Savanorių pr. 28, Vilnius) kviečia visus susidomėjusius, taip teikiančius paraiškas pagal šią priemonę interesantus atvykti ir išgirsti daugiau apie šios priemonės pagrindines finansavimo sąlygas, projektų atrankos kriterijus, MTEP veiklas projektuose ir jų nustatymo būdus, tinkamas finansuoti išlaidas bei būtinus pateikti dokumentus projekto finansavimui gauti.

Renginys nemokamas. Vyks lietuvių kalba. Registracija į renginį: http://lvpa.lt/lt/renginiai/986# 

 

 

Žemėlapis

Savanorių pr. 28, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Aistė Skirmantienė (8 5) 268 7403 aiste.skirmantiene@lvpa.lt