BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Nuotolinis informacinis seminaras pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „Mokyklų pažangos skatinimas“

Europos socialinio fondo agentūra kviečia savivaldybes, ketinančias teikti paraiškas pagal priemonę 09.2.2-ESFA-K-730 „Mokyklų pažangos skatinimas“ į informacinį seminarą, vyksiantį nuotoliniu būdu.

Šios priemonės tikslas – sumažinti anksti iš švietimo sistemos pasitraukusių ir bendrojo ugdymo programos nebaigusių asmenų skaičių.

Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2020 m. birželio 1 d. Paraiškų teikimo terminas -  2020 m. rugpjūčio 31 d.

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų finansavimo sąlygų aprašo pristatymas (remiamos veiklos, stebėsenos rodikliai ir kiti reikalavimai pareiškėjams);
  • Paraiškų teikimo ir vertinimo procesas;
  • Paraiškų pildymas. Išlaidų tinkamumo reikalavimai.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu 2020 m. liepos 16 d. nuo 10:00 val. iki 13:00 val.

Seminaro metu bus galimybė užduoti klausimus. Jeigu jau šiuo metu turite klausimų, susijusių su planuojamomis seminaro temomis, maloniai prašome juos atsiųsti iš anksto konsultuojančiam asmeniui Justui Martinaičiui el. paštu justas.martinaitis@esf.lt, kad galėtume parengti išsamius atsakymus ir juos pateikti renginio metu.

Registruotis į seminarą kviečiame ne daugiau kaip po 2 asmenis iš vienos organizacijos, planuojančios teikti paraišką. Registracija yra būtina ir vyks iki liepos 13 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Išsamią seminaro programą ir prisijungimo nuorodą kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui išsiųsime el. paštu likus 2 dienoms iki seminaro.

 

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus III asistentė Indrė Morkūnienė 8 659 81 162 indre.morkuniene@esf.lt