BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Paraiškos teikimo mokymai: Eksperimentas

Mokymų metu bus pristatoma investicijų priemonė „Eksperimentas“ , aptariama, kaip tinkamai parengti paraiškas investicijoms gauti, pristatomi skirtumai tarp bendrojo ir regioninio projektų finansavimo sąlygų aprašo bei apžvelgiamos pagrindinės sąlygos, projektų atrankos kriterijai, tinkamos finansuoti išlaidos ir būtini dokumentai.

„Eksperimentas“ – tai galimybė įmonėms, nespėjusioms pasinaudoti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros investicijų priemone „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ (2016-2018 m.). Priemone siekiama skatinti įmones kurti inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinės plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant veiklas, susijusias su procesų ir organizacinių inovacijų diegimu.

Paskelbti du kvietimai teikti paraiškas pagal priemonę „Eksperimentas“ – bendrasis, skirtas visos Lietuvos įmonėms, ir regioninis. Regioniniu kvietimu siekiama paskatinti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų įsitvirtinimą mažesniuose Lietuvos miestuose ir rajonuose, didinti regioninių įmonių inovatyvumą ir konkurencingumą.

Pagal pirmąjį priemonės „Eksperimentas“ kvietimą numatoma paskirstyti daugiau kaip 50 mln. eurų, pagal antrąjį – 22,7 mln. eurų ES investicijų.

Kviečiame registruotis į renginį: http://lvpa.lt/lt/renginiai/1025

Priemonės „Eksperimentas“ dokumentus ir kitą aktualią informaciją galite peržiūrėti čia: http://tiny.cc/g684ez

Seminaras bus tiesiogiai transliuojamas internetu.

Išsami mokymų programa bus paskelbta netrukus.

Renginys nemokamas.

Žemėlapis

Savanoriu pr. 28,, Vilnius
Raktažodžiai: es investicijos Eksperimentas