BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Paraiškų rengimo mokymai

2018 m. lapkričio 6 d. Centrinė projektų valdymo agentūra į paraiškų rengimo mokymus kviečia pareiškėjus, kurie planuoja teikti paraiškas pagal priemonės 07.1.1-CPVA-K-306 „MODERNIZUOTI VIEŠĄJĄ IR PRIVAČIĄ KULTŪROS INFRASTRUKTŪRĄ“ kvietimus Nr. 3 ir Nr. 4.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šis kvietimas skirtas pareiškėjams,  kurie po projekto įgyvendinimo teiks viešąją kultūros paslaugą.

 

Mokymai bus skirstomi į dvi dalis: pirmoje dienos pusėje (nuo 8.30 iki 12.00 val.) numatomas pranešimų apie paraiškų pildymą pristatymas, popietinėje mokymų dalyje (nuo 13.00 iki 16.00 val.) bus teikiamos individualios konsultacijos būsimiems pareiškėjams. Kiekvienos konsultacijos trukmė – 30 min.

Konsultacijos bus teikiamos iš anksto užsiregistravusiems pagal registracijos laiką. Kviečiame dalyvauti ir laukiame atvykstant.

 

Išankstinę dalyvių registraciją vykdome internetu, adresu https://goo.gl/forms/Q7KXUAnjJ0ZtXIzu1

 

Apie konkrečią mokymų vietą bei paskirtą individualios konsultacijos laiką užsiregistravusius asmenis informuosime artėjant renginio datai. Mokymai vyks Vilniuje.

Žemėlapis

Konarskio g. 13, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Rosita Saukaitė 8 5 219 1568 r.saukaite@cpva.lt
Raktažodžiai: es investicijos