BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Priemonių „COVID-19 produktai LT“ ir „COVID-19 MTEP tyrimai“ pristatymas

COVID-19 pandemija paskatino ieškoti veiksmingų priemonių, nukreiptų į verslo augimo skatinimą sudėtingomis sąlygomis. Ištikus ekstremaliai situacijai, šalies verslo įmonės gebėjo nedelsiant siūlyti sprendimus kurti naujus produktus ir paslaugas, tad tokioms veikloms reikalingas tęstinumas.

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija pristato dvi finansines priemones, skirtas užtikrinti šalies įmonių veiklas sprendžiant koronaviruso sukeltas problemas. Tokiu būdu siekiama didinti ir verslo, ir visuomenės atsparumą iššūkiams ateityje.

Susidomėjusius verslo atstovus kviečiame registruotis į nuotolinius mokymus spalio 22 d. 9:30 val. Mokymų metu LVPA atstovai pristatys priemones „COVID-19 produktai“ ir „COVID-19 MTEP tyrimai“, aptars pagrindines paraiškų teikimo ir projektų įgyvendinimo sąlygas.

Seminaro programą rasite čia: https://bit.ly/3lLl4IO

„COVID-19 produktai LT“

Šios priemonės finansavimo tikslas – skatinti MVĮ investicijas į kovai su COVID-19 reikalingų produktų gamybą. Šia priemone finansuojamas įrangos, įrenginių, programinės ir kt. įrangos įsigijimas ir su naujų gamybos įrenginių bandymu susijusios išlaidos, patirtos iki masinės gamybos pradžios, jei šios išlaidos yra skirtos:

- vaistinių preparatų (įskaitant vakcinas) ir gydymo priemonių, jų tarpinių produktų, vaistų veikliųjų medžiagų ir žaliavų gamybai;
- medicinos priemonių, ligoninių ir medicinos reikmenų (įskaitant ventiliatorius, apsauginius drabužius ir priemones, diagnostikos priemones) ir būtinų žaliavų gamybai;
- dezinfekavimo priemonių ir jų tarpinių produktų bei jų gamybai būtinų cheminių žaliavų gamybai;
- duomenų rinkimo ir (arba) tvarkymo priemonių, skirtų kovai su COVID-19, gamybai.

„COVID-19 MTEP tyrimai“

Priemonės tikslas – skatinti MTEP veiklų projektus, susijusius su COVID-19. Priemone finansuojamos veiklos:
MTEP ir naujų produktų bei technologijų, susijusių su COVID-19, sertifikavimas*, įskaitant projektus, kuriems pagal programos „Horizontas 2020“ MVĮ priemonę suteiktas kokybę rodantis pažangumo ženklas, susijęs su kova su COVID-19.
*vien tik sertifikavimo veikla negalima.

Daugiau informacijos apie „COVID-19 produktai LT“ čia: https://bit.ly/3lPwXxu

Daugiau informacijos apie „COVID-19 MTEP tyrimai“ čia: https://bit.ly/2H6EQzE

Būtina išankstinė registracija čia: http://lvpa.lt/lt/renginiai/1284

Kontaktiniai duomenys

Greta Jakutytė 8-5 203 48 66 komunikacija@lvpa.lt