BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

REGIOSTARS2021 apdovanojimų ceremonija

Grudžio 2 d. vakarą (20.30 Lietuvos laiku) tarp laimėtojų paskelbimo 5-iose kategorijose, nuotolinėje transliacijoje https://regiostarsawards.eu/, tikimės išgirsti šiuos, į finalinį etapą patekusius Lietuvos projektus:

-  SMART kategorija. UAB "Softneta", Medicininių vaizdų apdorojimas, kompiuterinis diagnozavimas. Įmonė sukūrė naujos kartos medicininių vaizdų apdorojimo ir atvaizdavimo informacinę sistemą, kurioje realizuota ne tik medicininių vaizdų peržiūros ir manipuliavimo funkcija, bet ir CAD bei klinikinių sprendimų palaikymo funkcijos. Skirtingai nuo šiuo metu rinkoje esančių produktų,  programinė įranga atvira, neribojamai plečiama bei atlieka kompiuterinį diagnozavimą pasitelkiant tiek vaizdus, tiek ir klinikinę informaciją, gautą iš sveikatos priežiūros įstaigų informacinių sistemų, ko negali pasiūlyti nė vienas iš rinkoje esančių produktų.Šia jų programine įranga naudojasi ir didžiausi pasaulio medicinos centrai.


- FAIR kategorija. VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos projektas. „Aš – tavo kaimynas. NERŪŠIUOK MANĘS“. Siekiama didinti lietuvių toleranciją socialinių būstų gyventojų atžvilgiu. Kampanijos metu (truko 6 mėn.), surengtas ir nufilmuotas sociometrinis eksperimentas, visose 60-tyje savivaldybių, daugiabučiuose, organizuotas eksperimentinis tyrimas ir sudarytas socialinio būsto kaimynų tolerancijos eksperimento žemėlapis, eksponuota lauko reklama, taip pat vyko renginiai su savivaldybių administracijų atstovais. 
 

Raktažodžiai: REGIOSTARS2021