BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Rugsėjo 29 d. – metinė studentų mokslinė konferencija

Lietuvos mokslo taryba kviečia į „Studentų mokslinę konferenciją 2020“. Tai kasmetiniu tapęs renginys, skirtas 2014–2020 metų ES fondų investicijų paramą atlikti mokslinius tyrimus gavusiems studentams.

Šio renginio tikslas – susipažinti su atliktais tyrimais bei jų metu pasiektais rezultatais, įgyti mokslinių pranešimų pristatymui reikiamos patirties. Renginyje studentai kviečiami pristatyti žodinius arba stendinius pranešimus ir pasidalinti savo atradimais su kolegomis.

Renginys vyks š. m. rugsėjo 29 d. viešbutyje „Panorama Hotel“, Sodų g. 14, Vilnius. Pradžia – 8:00 val.

Renginio metu bus laikomasi visų privalomų sveikatos apsaugos reikalavimų. Raginame dalyvius nepamiršti su savimi turėti: apsauginę kvėpavimo takų priemonę (kaukę, respiratorių), nuosavą rašiklį, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo vieniems nuo kitų.

Išankstinė registracija į renginį yra privaloma. Registruotis kviečiame Lietuvos mokslo tarybos tinklalapyje iki rugsėjo 25 d.

Kontaktiniai duomenys

Eglė Miltakienė +370 604 76 394 egle.miltakiene@lmt.lt