BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras „EUROPOS SĄJUNGOS INVESTICIJOS VERSLUI REGIONUOSE“ Klaipėdoje

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kartu su  Klaipėdos mokslo ir technologijų parku rugsėjo 17 d. 10:00 val. kviečia miesto ir apskrities verslininkus ir praktinį seminarą, kurio metu:

• pristatysime galimybes investuoti į inovacijas ir kurti naujus produktus bei paslaugas;

• aptarsime, kokios kitos ES investicijų priemonės verslo plėtrai laukia 2019-2020 m.

Seminaras vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, V. Berbomo g. 10, Klaipėdoje, registracija būtina - čia. 

Jau šių metų IV ketv. startuoja priemonė „Eksperimentas“, kuria įmones kviesime kurti inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinė plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant veiklas, susijusias su procesų ir organizacinių  inovacijų diegimu.

2019-2020 m. LVPA taip pat paskelbs dar 7 kvietimus verslui dalyvauti tarptautinėse parodose, įgyti užsienio sertifikatus, sukurti gaminio ar paslaugos dizainą, diegti atsinaujinančios energetikos įrenginius, investuoti į ekologinę gamybą, veikti klasteriuose.

Renginio metu LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vadovas Vytaras Tamašauskas pristatys priemonės „Eksperimentas“ finansuojamas veiklas ir tinkamas išlaidas, siektinus rodiklius, paraiškų pateikimo etapus ir kitą svarbią informacija, taip pat aptars, kokios aktualios verslo priemonės laukia 2019-2020 m. ir kaip suskubti jomis pasinaudoti. Renginį moderuos LVPA ekspertas Mantas Nocius.

 

Žemėlapis

Berbomo g. 10, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

deividas.petrulevicius@lvpa.lt (8 5) 268 7411 komunikacija@lvpa.lt