BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras „Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“ priemonės „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“ projektų vykdytojams

Europos socialinio fondo agentūra kviečiame projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemonę „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“ į seminarą Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“

Jame bus kalbama apie tai, kaip įsigilinti į dalyvių poreikius, kaip išmokti kūrybiškai pristatyti projekto veiklas, rasti efektyviausius komunikacijos būdus ir pasiekti geriausių rezultatų. Seminare kartu su Europos socialinio fondo agentūros projektų vadovais taip pat turėsite progos spręsti aktualius projektų įgyvendinimo klausimus, ieškoti geriausių bendradarbiavimo formų ir dalytis gerąja patirtimi.

Seminaras vyks 2019 m. lapkričio 20 d. sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“, esančiame Pažaislio vienuolyne (T. Masiulio g. 31, Kaunas). Preliminarus renginio laikas nuo 10.00 val. iki 16.00 val.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 12 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Žemėlapis

T. Masiulio g. 31, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus projektų vadovė Ala Novoselskaja 8 659 80 465 Ala.Novoselskaja@esf.lt