BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektų vykdytojams

Europos socialinio fondo agentūra kviečia į nuotolinį seminarą „Vietos plėtros projektų administravimas“, kuris vyks 2021 m. sausio 21 d. nuo 9.00 val. iki 13.00 val.

Seminaras skirtas projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir pasirašiusiems projektų finansavimo sutartis 2020 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais.

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų administravimas;
  • Duomenų mainų svetainės (DMS) funkcionalumai;
  • Projektų įgyvendinimas;
  • Viešųjų pirkimų vykdymas.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 asmenis iš vieno projekto. Registracija yra būtina ir vyks iki 2021 m. sausio 15 d. Prašome užpildyti registracijos anketą. Maloniai prašome registruojantis anketos komentaruose nurodyti Jums rūpimus klausimus ir kokiai vietos veiklos grupei priklausot.

Išsamią seminaro programą ir prisijungimo nuorodą kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui išsiųsime el. paštu likus 2 dienoms iki seminaro.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad seminaras gali būti įrašomas, todėl dalyvaudami seminare Jūs sutinkate būti matomi seminaro nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašas gali būti skelbiamas Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus III projektų vadovė Monika Raudonienė 8 659 80283 Monika.Raudoniene@esf.lt