BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras priemonių „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektų vykdytojams

Kviečiame projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemones „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ į nuotolinį seminarą „Susirgusi laisvė“. Seminaras vyks 2020 m. gruodžio 3 d. nuo 9.00 val. iki 12.15 val.

Seminaro lektoriai: Paulius Avižinis, OVC Consulting direktorius ir konsultantas, ir Ugnius Savickas, organizacijų konsultantas, REVIVE metodikos bendraautorius. Renginyje kartu su lektoriais ieškosime atsakymų, kaip neprarasti savęs, būti stipresniais, energingesniais ir produktyvesniais šiuo ypatingu permainų laiku; dalinsimės įžvalgomis ir patirtimi, padedančia užtikrinti sklandų komandos darbą.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 projektų atstovus. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 27 dienos. Prašome užpildyti registracijos formą.

Išsamią renginio programą ir prisijungimo nuorodą kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui išsiųsime el. paštu likus 2 dienoms iki seminaro.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus III programos vadovę Ritą Patalavičienę, tel. 8 659 80 528, el. p. rita.patalaviciene@esf.lt

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad seminaras gali būti įrašomas, todėl dalyvaudami seminare Jūs sutinkate būti matomi seminaro nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašas gali būti skelbiamas Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ar socialiniuose tinkluose.

 

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus III programos vadovė Rita Patalavičienė 8 659 80 528 rita.patalaviciene@esf.lt