BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“

Europos socialinio fondo agentūra kviečia į seminarą projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.

 

Priemonės tikslas – stiprinti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų narių gebėjimus teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas namuose neįgaliesiems, skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, teikti psichologinę ir socialinę pagalbą sergantiesiems onkologinėmis ligomis bei informaciją asmenims kraujotakos sistemos ligų antrinės prevencijos srityje.  

Seminaras vyks 2019 m. liepos 16 d. Vilniuje (viešbutis „Panorama“, Sodų g. 14). Preliminarus seminaro laikas nuo 9.00 val. iki 16.30 val. Seminaras skirtas pradedantiesiems projektų vykdytojams.

Numatomos seminaro temos:

  • Mokėjimo prašymai
  • Išlaidų tinkamumo finansuoti reikalavimai
  • Dalyvių informacijos administravimas
  • Sutarties keitimai
  • Pirkimų vykdymas
  • Projekto viešinimas

Registracija į seminarą yra būtina.  Kviečiame registruotis į seminarą ne daugiau kaip 2 asmenis iš vieno projekto. Prašome užpildyti registracijos anketą iki 2019 m. liepos 10 d. Maloniai prašome registruojantis anketos komentaruose nurodyti Jums rūpimus klausimus ir įgyvendinamo projekto numerį. Tikslią seminaro programą užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime el. paštu.

Žemėlapis

Sodų g. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Ala Novoselskaja, Projektų valdymo skyriaus III projektų vadovė 8 659 80 465 ala.novoselskaja@esf.lt