BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonės „KOMPETENCIJOS LT“ 2 kvietimą

Europos socialinio fondo agentūra kviečia į seminarą projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemonės Nr. 09.4.3-ESFA-K-814 „KOMPETENCIJOS LT“ 2 kvietimą.

Seminaras vyks 2019 m. rugsėjo 30 d. Vilniuje (viešbutis „Comfort Hotel LT“, Kauno g. 14). Preliminarus seminaro laikas nuo 9.30 val. (dalyvių registracija nuo 9.00 val.) iki 13.30 val.

Numatomos seminaro temos:

  • Projektų veiklų ir išlaidų administravimas
  • Rizikos ir jų valdymas
  • De minimis
  • Viešųjų pirkimų vykdymas

Registracija į seminarą yra privaloma.  Kviečiame registruotis į seminarą ne daugiau kaip 2 asmenis iš vienos organizacijos, įgyvendinančios projektą. Prašome užpildyti registracijos anketą iki 2019 m. rugsėjo 20 d. Apie registracijos patvirtinimą bei tikslią seminaro programą užsiregistravusius dalyvius informuosime prieš renginį elektroniniu paštu. Maloniai prašome registruojantis nurodyti Jums aktualius klausimus.

Žemėlapis

Kauno g. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Agnė Buividavičiūtė 8 659 80 754 agne.buividaviciute@esf.lt