BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Specialusis Stebėsenos komiteto posėdis, skirtas Europos Sąjungos fondų investicijoms 2021-2027 metais

2019 m. rugsėjo 26 d. (ketvirtadienį) viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius) įvyks specialusis posėdis, skirtas Europos Sąjungos fondų investicijoms 2021–2027 metais.

Jo metu ministerijų atstovai pristatys 2-ojo politikos tikslo „Žalesnė ir mažo anglies dioksido kiekio Europa, skatinant perėjima prie švarios ir teisingos energetikos, žaliąsias ir mėlynąsias investicijas, žiedinę ekonomiką, prisitaikymą prie klimato kaitos ir rizikos prevenciją ir valdymą”, 3-ojo politikos tiklso „Geriau sujungta Europa, skatinant judumą ir regionų IRT jungtis”  ir 5-ojo politikos tikslo „Piliečiams artimesnė Europa, skatinant tvarią ir integruotą miestų, kaimų ir pakrančių vietovių plėtrą ir vietos iniciatyvas” iššūkius, uždavinius, veiklas, rodiklius ir finansinius instrumentus.

Žemėlapis

Sodų g. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Nora Martinkėnienė (8 5) 2194 458 nora.martinkeniene@finmin.lt