BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Sumanioji specializacija: agroinovacijos ir maisto technologijos

Nuolat didėjanti maisto produktų paklausa pasaulyje toliau skatina žemės ūkio ir maisto gamybos sektoriaus plėtrą Lietuvoje. Sumaniosios specializacijos kryptimi „Agroinovacijos ir maisto technologijos“ ES siekia užtikrinti tvarią ir saugią maisto grandinę, kuri aprūpintų vartotojus sveikesniu maistu. Apie šią sumaniosios specializacijos kryptį bus kalbama ir ji detaliau analizuojama liepos 21 d. 10 val. LVPA organizuojamame nuotoliniame seminare.

Seminare dalyvaus LVPA ekspertė Daiva Šileikienė ir LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus projektų vadovas Valdas Maksvytis. Pranešėjai aptars ES priemonių „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“ sukauptą patirtį, išmoktas pamokas ir pateiks naudingų įžvalgų ateičiai.

Jei domitės agroinovacijomis ir maisto technologijomis, galbūt jau investavote arba svarstote investuoti į projektą pagal šią kryptį, kviečiame dalyvauti nemokamame seminare.

Informacija apie tai, kaip dalyvauti seminare, bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams.

Registruotis galite čia: http://lvpa.lt/lt/renginiai/1235

Kontaktiniai duomenys

Greta Jakutytė +37060577231 komunikacija@lvpa.lt