BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Sumanioji specializacija: IRT ir išmanusis transportas

Liepos 8 d. 10 val. Lietuvos verslo paramos agentūra organizuoja antrąjį seminarą iš ciklo „Sumanioji specializacija“, kuriame aptariami agentūros administruotų priemonių „Eksperimentas“ ir „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ rezultatai.

Šį kartą LVPA ekspertai Gintautas Bureika ir Rimantas Jančauskas pristatys dvi prioritetines sumaniosios specializacijos kryptis – bus kalbama apie informacines ir ryšių technologijas bei išmanųjį, netaršų, susietą transportą. Sukauptą paraiškų pagal priemones „Eksperimentas“ ir „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ duomenų bazę pristatys LVPA Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus projektų vadovė Simona Valintėlienė.

Informacinės ir ryšių technologijos svarbios kiekvieno iš mūsų kasdienybėje, šiandien jos taip pat padeda spręsti specifinių sričių problemas. Žinia, kad Lietuva pagal IRT išsivystymą yra tarp pasaulio lyderių. Kiek kita situacija transporto srityje – negalime pasipuikuoti nauju automobilių parku, nors ES išmaniajam transportui skiria itin didelį dėmesį. Ekspertai pastebi, kad IRT ir išmanusis transportas – tarpusavyje susijusios sritys, tad seminaro metu jos bus apžvelgtos kartu.

Kviečiame dalyvauti nemokamame seminare ir daugiau sužinoti apie minimų priemonių rezultatus, išmoktas pamokas, kurios bus naudingos įmonėms planuojant tolesnes investicijas.

Registruotis į seminarą galite paspaudę šią nuorodą: http://lvpa.lt/lt/renginiai/1225

Kontaktiniai duomenys

Greta Jakutytė 860577231 komunikacija@lvpa.lt