BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Sumanioji specializacija: nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos

Medžiagų inžinerija ir fotoninės, lazerinės, lanksčios gamybos technologijos – tai į ateitį orientuotos sritys, į kurias jau dabar investuojančios įmonės vadinamos lyderėmis. Tad liepos 16 d. 10 val. Lietuvos verslo paramos agentūros organizuojamame nuotoliniame seminare bus kalbama apie sumaniosios specializacijos kryptį „Nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos“.

Seminare bus aptariama sukaupta patirtis, išmoktos pamokos ir pateikiamos įžvalgos ateičiai iš ES priemonių „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“. Seminarą ves LVPA ekspertė prof. dr. Jolanta Janutėnienė ir Mokslo ir inovacijų projektų skyriaus vyriausiasis projektų vadovas Egidijus Braciška.

Prioritetą „Nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos“ ES pasirinko siekdama užtikrinti efektyvią ir tvarią verslo plėtrą bei skaitmeninių sprendimų ir naujų technologijų diegimą pramonės srityje ir taip didinti produktyvumą bei pridėtinę vertę.

Jei domitės naujais gamybos procesais ir technologijomis, jau investavote ar svarstote apie galimybę ateityje investuoti pagal šią kryptį, kviečiame dalyvauti nemokamame seminare.

Informacija apie tai, kaip dalyvauti seminare, bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams.

Registruotis galite čia: http://lvpa.lt/lt/renginiai/-1233

Kontaktiniai duomenys

Greta Jakutytė +37060577231 komunikacija@lvpa.lt