BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Švietimo aprūpinimo centras organizuoja ir kviečia į projekto "Lyderių laikas 3" komandos susitikimą

Švietimo ir mokslo ministerijos švietimo aprūpinimo centras organizuoja ir kviečia į projekto "Lyderių laikas 3" komandos susitikimą su 15-os Vakarų Lietuvos savivaldybių švietimo padalinių vadovais. 

Renginys skirtas visiems, kas gyvena ir dirba Vakarų Lietuvos šiose savivaldybėse: Akmenės rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Mažeikių rajono, Neringos, Pagėgių, Palangos miesto, Plungės rajono, Rietavo, Šiaulių rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono ir Tauragės rajono.

Šios Vakarų Lietuvai priklausančios savivaldybės buvo atrinktos dalyvauti projekto (LL 3) antrajame sraute (2018―2019 m.). Numatoma, kad projekto veiklos šiose savivaldybėse prasidės 2018 m. vasario mėnesį. Tačiau: kvietimas antrojo srauto savivaldybių švietimo darbuotojams dalyvauti konkurse mokytis Formaliojoje švietimo lyderystės magistrantūros programoje bus skelbiamas jau š. m. spalio 16 d. Apie tai ir kitas veiklas bus kalbama susitikime.
Į susitikimą kviečiami savivaldybių švietimo padalinių vadovai ir jų kolegos, kurie vėliau parveš informaciją savo savivaldybių švietimo darbuotojams. Kviečiami ir projekto "Lyderių laikas 2" (LL2) dalyviai: ugdyti konsultantai, LL2 Formaliųjų studijų 1 ir 2 laidų magistrai, Neformaliųjų mokymų programos dalyviai, kuriems šis susitikimas bus naudingas susipažinti apie būsimus jų savivaldybės darbus projekte 2018-2019 m. Jie taip pat kviečiami pasidalinti įspūdžiais apie studijas ir mokymus projekto programoje ir jos naudą jų profesinėje karjeroje bei jų bendruomenei.

Renginys vyks spalio 11 d., 10:00-12:00 val., Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre, 5 auditorijoje (Baltijos pr. 51, Klaipėda)
 

Žemėlapis

Baltijos pr. 51, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Olivija Saranienė 861555386 olivija.saraniene@sac.smm.lt
Švietimo aprūpinimo centras organizuoja ir kviečia į projekto "Lyderių laikas 3" komandos susitikimą
Baltijos pr. 51, Klaipėda