BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Betonavimo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programos paskirtis – sudaryti galimybę profesijos mokytojams tobulinti betonavimo technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti betonavimo technologines kompetencijas: supažindinti su betonavimo technologinių procesų organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse, su betonavimo technologijų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti  klojinių surinkimo ir išrinkimo, armatūros rišimo, įvairių konstrukcijų, grindų betonavimo technologines kompetencijas. Šis poreikis buvo apibendrintas ir tapo pagrindu sukurti atitinkamą technologinių kompetencijų tobulinimui skirtą programą.

 Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir keturių specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 valandos.

 Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų statybos sektoriaus profesijos mokytojai, mokantys statybos darbų  technologijų.

 

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/