BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

ES fondų ir kitų investicijų į dalyvavimo kultūrinėje veikloje skatinimo projektus poveikio visuomenei vertinimas

Vykdytojas LR kultūros ministerija
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys Leidiniai

Baigiantis 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos (toliau – VP) įgyvendinimo laikotarpiui ir siekiant tinkamai atsiskaityti už ES lėšų panaudojimą, taip pat tinkamai ir efektyviai suplanuoti 2021–2027 metų ES investicijomis bei kitomis pažangos lėšomis įgyvendintinas pažangos veiklas, būtina išanalizuoti ir įvertinti, kaip sėkmingai įgyvendinamos ES fondų ir kitų šaltinių lėšomis finansuojamos investicijos, skirtos kultūros sektoriaus infrastruktūros modernizavimui, kultūros paveldo objektų aktualizavimui, kultūros paslaugų kūrimui ir tobulinimui, Kultūros ir kūrybinių industrijų (toliau – KKI) plėtros skatinimui, ar įgyvendinti ES ir nacionaliniai strateginiai tikslai kultūros sektoriuje, prie kokių ekonominių ir socialinių pokyčių prisidėjo ES ir kitomis investicijomis finansuotų projektų rezultatai. Vertinimo metu buvo siekiama įvertinti ES ir kitų investicijų socialinį ir ekonominį poveikį kultūros sektoriui (infrastruktūrai, KKI sektoriui, paslaugoms ir t.t.). 
Šis vertinimas atliekamas Smart Continent LT UAB, vadovaujantis 2023 m. vasario 9 d. pasirašyta paslaugų viešojo pirkimo–pardavimo sutartimi Nr. VP-8, sudaryta su Lietuvos Respublikos (toliau – LR) kultūros ministerija (toliau – KM) dėl „ES fondų ir kitų investicijų į dalyvavimo kultūrinėje veikloje skatinimo projektus poveikio visuomenei vertinimo paslaugos“ (toliau – Vertinimo) paslaugų.
Laikantis vertinimo paslaugų techninės specifikacijos reikalavimų galutinėje ataskaitoje pateikiama ši informacija:
•    pateikti atsakymai į šios Techninės specifikacijos 9 punkte nurodytus vertinimo klausimus su pagrįstomis išvadomis ir rekomendacijomis
•    vertinimo rezultatų apžvalga
•    Vertinimo tikslai ir uždaviniai
•    Vertinimo metodikos aprašymas ir pagrindimas, nurodant informacijos ir duomenų šaltinius
•    detali analizė pagal Vertinimo klausimus ir pagal poreikį nustatytus ir su perkančiąja organizacija suderintus subklausimus įgyvendinant Vertinimo uždavinius ir siekiant Vertinimo tikslo
•    pagrįstos ir kokybiškos Vertinimo išvados ir rekomendacijos
•    kiti aktualus priedai.

 

Visą ataskaitą su priedais atsisiųsti galite ČIA