BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Interaktyvi elektroninė mokymosi priemonė, skirta ugdyti iniciatyvumo ir verslumo bei mokėjimo mokytis gebėjimus mokant (mokantis) pagal profesinio mokymo bei neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas

Vykdytojas Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurta ir į  180 profesinio mokymo programų įdiegta Interaktyvi elektroninė mokymosi priemonė, skirta iniciatyvumo ir verslumo bei mokymosi mokytis bendriesiems gebėjimams ugdyti (toliau – IMP). Minėta priemone siekiama padidinti  besimokančiųjų susidomėjimą profesinio mokymo programomis, jų įgytų žinių ir praktinių gebėjimų pritaikomumą praktikoje. Tikimasi, kad IMP sudarys prielaidas profesinio mokymo įstaigų mokytojams bei besimokantiesiems efektyviau ugdyti (-s) iniciatyvumo ir verslumo bei mokymosi mokytis bendruosius gebėjimus.

IMP turinį sudaro teorinė dalis, praktinės užduotys, įsivertinimo įrankiai. IMP turinys patalpintas Educton platformoje. Taip pat parengti praktiniai vadovai mokytojui ir besimokančiajam.

Tikslinė grupė: profesinio mokymo, neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjai, besimokantieji.

Pastaba: tam, kad būtų galima naudotis IMP turiniu privaloma registracija. Visiems profesinio mokymo teikėjams suteikiama prieiga naudotis IMP turiniu Educton plaformoje neribotą laiką ir nemokamai.

www.bendriejigebejimai.lt